yabancılar için sağlık sigortası

Ülkemizde ikamet edecek Yabancı Uyruklu Vatandaşların Emniyet müdürlüklerinden İkamet Tezkeresi alabilmeleri için Genel Sağlık Sigortası Yaptırmaları 11 Nisan 2014 Tarihinden itibaren zorunlu hale getirilmiştir. İkamet izni (İkamet Tezkeresi) alımında Yabancı Uyruklu Kişilerin yaptırmaları gereken “Yabancılar İçin Sağlık Sigortası”nı Emniyet Müdürlüğü’nün talepleri doğrultusunda çok uygun prim ve geniş teminatla hazırlıyoruz.

​İkamet Tezkeresi alacak yabancı ülke vatandaşları için düzenlenen bu poliçeler​ aynı zamanda geniş kapsamlı bir sağlık sigortası olup, yatarak tedavilerde limitsiz, ayakta tedavilerde ise limitli olarak oldukça geniş anlaşmalı sağlık kurumlarında geçerli olarak sunulmaktadır. Poliçenin süresi 1 yıllıktır. 0-65 yaş aralığında kişiler Yabancılar İçin Sağlık Sigortası kapsamında poliçe ile güvence altına alınabilmektedir.

​Tanzim edilen poliçeler 06/06/2014 tarih ve 9 sayılı İkamet İzni Taleplerinde Yaptırılacak Özel Sağlık Sigortalarına İlişkin Genelge’de belirlenen asgari teminat yapısını kapsamaktadır. ​

Yabancılar İçin Sağlık Sigortası Nasıl Yaptırabilirsiniz?

Yabancılar İçin Sağlık Sigortası hizmetimizden faydalanmak için mesai saatleri içerisinde 0212 690 46 00 numaralı telefonlarımızdan müşteri temsilcilerimizle görüşerek detaylı bilgiyi alabilir ve poliçenizi hazırlatabilirsiniz. Ayrıca yabancı uyruklu kişilerin ikamet izinlerinde gerekli olan bu sigortayı telefonda hazırlayarak Türkiye’nin her yerine 24 saat içerisinde ulaştırabiliyoruz.

Mesai saatleri dışında da bize ulaşabilmek için sayfanın sağındaki Online Başvuru Formu’nu doldurabilir, her türlü soru ve talebiniz için info@avcilarsigorta.com adresine yazabilir ya da İletişim sayfamızda bulunan formu doldurabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Birimimiz en kısa sürede size e-posta veya telefon ile geri dönecektir.

————————————————————————————————————–

Since 11th of April 2014 it is mandatory for Foreign Citizens who will live in our country to have a General Health Care insurance to be able to apply for Residence Permission (Ikamet). According to the request of the Police Department, we offer this required Health Care Insurance for Foreign Citizens with a broad spectrum to appropriate costs.

This health care insurance will also include unlimited in-patient treatment, limited outpatient treatment in a very wide range of negotiated health care. Duration of insurance will be 1 year.

Everyone who is between 0 and 65 years old can be taken under guarantee by Health Care Insurance for foreigners

The Insurance policy will cover the minimum guarantee which is mentioned in the Notification No. 9 dated 06/06/2014 on private insurance for residence permission.

How can you get General Health Care Insurance for Foreign Citizens?

To get detailed information and to prepare your insurance policy please send e message us or call our customer service under telephone number +90 212 690 46 00 or send an e-mail to info@avcilarsigorta.com. We also can prepare your insurance policy via phone call and dispatch to you within 24 hours wherever in Turkey.

Sağlık Sigortası Teklif Formu